Coraz więcej osób poszukuje ciekawych, alternatywnych pomysłów na spędzenie wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, urodzin znajomych i wielu innych okazji. Tradycyjne formy zabawy przestają wystarczać, stały się zbyt powszechne, a zatem też i po części nudne. Dlatego dobrze może sprawdzić się gra miejska łącząca w sobie znakomicie rozrywkę z aktywnością fizyczną, a jednocześnie pozwala poznać niektóre uroki miasta.

Niezwykle popularna gra miejska w Krakowie

Gra miejska jest szczególnie atrakcyjna w miastach, które mogą poszczycić się ciekawą architekturą, które są piękne i same w sobie ciekawe. Takim w Polsce w ścisłej czołówce jest Kraków – gra miejska w tym mieście to rozrywka z jakiej korzystają nie tylko mieszkańcy, ale nawet i turyści – także Ci zagraniczni, gdy rozgrywka oferowana jest na przykład w języku angielskim.

Logiczne myślenie wymagane w escape roomie

Kolejną możliwością jest escape room. Tej gry w Krakowie także nie brakuje. Jest to tzw. pokój zagadek, w którym uczestnicy spotkania zamykani są w specjalnej strefie. Wydostanie się z niej następuje w wyniku wykonywania kolejnych zagadek. To wspaniała forma zabawy, która uruchamia wyobraźnię i zmuszą do logicznego myślenia. Przede wszystkim jednak tego typu gra miejska wzmacnia więzi między uczestnikami zabawy, pozwala się odprężyć i zapomnieć o codziennych troskach.

Ciężko znaleźć kogoś komu pokój zagadek nie przypadł do gustu

Pokój zagadek uwielbiają niemal wszyscy. Jest to atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu zarówno dla dzieci, jak i młodzieży, a nawet osób dorosłych. Profesjonalny escape room w Krakowie umożliwia rezerwacje dla małych oraz nieco bardziej licznych grup, bo jednak pamiętajmy, że ograniczeniem jest tutaj samo w sobie pomieszczenie. Wybierać można pomieszczenia wykończone w różnych klimatach. Warto zaznaczyć, że takie obiekty spełniają wszelkie normy, a uczestnictwo w grach miejskich jest bezpieczne.

Back to top