Niejednokrotnie na targach pracy lub innych wydarzeniach mających na celu promowanie działalności różnego rodzaju firm spotykamy się z bardzo kreatywnymi sposobami na to, jak zareklamować swoją działalność. Drobne prezenty dla potencjalnych klientów tudzież pracowników są dobrym sposobem na to, żeby dana osoba zapamiętała nas, nasze logo, i ostatecznie zdecydowała się na kontakt z nami.

Dobrym pomysłem są firmowe gadżety takie jak długopisy, kubki, podkładki pod myszki komputerowe, czy na przykład tak zwane „gniotki”. W przypadku firmy medycznej ciekawe byłyby przykładowo długopisy w kształcie strzykawek, małe notesiki przypominające recepty, lub gumki do mazania w kształcie mózgu, nerki, czy innego organu. Kubek lub podkładka pod myszkę są może droższym rozwiązaniem, ale mogą pięknie wyeksponować nazwę naszej firmy i logo. Ciekawym pomysłem są także balony rozdawane dzieciom, ponieważ to, co przyciąga dzieci, przyciągnie także i rodziców. Materiałowe torby są rewelacyjnym pomysłem, ponieważ nasi potencjalni klienci stają się również naszą żywą reklamą, jeśli używają naszej torby na co dzień.

Uniwersalnym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju słodkości. Można się zdecydować np. na krówki reklamowe lub ciastka w kształcie naszego logo. Klient po dostaniu takiego słodkiego upominku z pewnością będzie nas lepiej wspominał, a taki papierek po krówce znaleziony kilka dni później w kieszeni może mu przypomnieć o firmie.

Podsumowując, warto przed targami pracy lub innym wydarzeniem zainwestować w upominki dla odwiedzających, ponieważ mogą one nam pomóc w reklamie naszej firmy.

Back to top