Kiedy porówna się organizację imprez weselnych dzisiaj i tych 20-30 lat temu, zauważyć można bardzo dużą różnicę. Wszystko dzieje za sprawą nowinek, które przywędrowały z zachodniej Europy. Nowy trend w przygotowaniach związanych ze ślubem i weselem, możliwy został do akceptacji z kilku powodów. Pierwszym z nich jest dostęp do wszelkiego rodzaju gadżetów okolicznościowych, związanych z konkretną uroczystością. Młoda para stara się, aby ich uroczystość dopieszczona była i zapięta na przysłowiowy „ostatni guzik”. Kolejną ważną zmianą jest obecność na rynku firm oferujących wszelkie usługi związane z organizacją wesel. Firmy te, jeśli zostanie im zlecona obsługa imprezy ślubnej i weselnej przygotują wszystko zgodnie z zaleceniami i pomysłami przekazanymi przez młodą parę. Ciekawym, od kilkunastu lat obecnym zwyczajem związanym z weselem jest obdarowywanie gości weselnych drobnymi symbolicznymi upominkami związanymi z weselem. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie do tego celu lubianych przez wszystkich cukierków jakimi są „Krówki”.

Spersonalizowane krówki ślubne jako gadżet upominkowy dla gości

Krówki to ulubione przez większość osób cukierki. Dla wielu smak krówek przypomina czasy dzieciństwa. W tym miejscu warto wspomnieć, że cukierki „Krówki” są pewnego rodzaju symbolem dobrostanu, zwłaszcza kiedy odniesie się je do przeszłości kiedy w Polsce cukierki w tym także „Krówki”, były artykułem luksusowym i podlegały reglamentacji. Dziś na całe szczęście coraz mniej osób pamięta te czasy, a rynek dostarcza wszystkiego czego dusza zapragnie.

Na rynku są firmy oferujące wiele ciekawych rozwiązań związanych z „Krówkami”, a właściwie ze sposobem ich owijania. Standardowe owijki cukierków mogą być wyposażone w wymyślony przez zleceniodawcę sposób. Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie „Krówek” jako skromnego, a zarazem specyficznego rodzaju owijki pojedynczych sztuk. Na owijkach mogą zostać umieszczone imiona nowożeńców oraz data ślubu. Tak owinięte cukierki mogą zostać zapakowane w wymyślne opakowania, lub po prostu zostać artystycznie „rozrzucone” na stołach weselnych w dowolny sposób.

Czy krówki weselne to dobry pomysł?

Zdecydowanie to dobry i bardzo ciekawy pomysł do wykorzystania jako gadżet weselny. Każdy gość weselny z pewnością zapamięta ten miły drobny akcent związany z uroczystością ślubną i weselną w której uczestniczył. Ważne jest również to, że taki gest ze strony młodej pary to bardzo ciekawa forma podziękowania za przybycie i wzięcie udziału w ceremonii ślubnej i towarzyszącej jej imprezie weselnej.

Co stanowi o atrakcyjności krówek ślubnych?

Najważniejsze i najciekawsze jest to, że każdy może opracować swój własny wzór owijek oraz opakowań cukierków. Można by śmiało stwierdzić, że jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia zleceniodawcy. Nie wszyscy jednak obdarzeni są zmysłem plastycznym, dla tych osób firma przyjmująca zlecenie ma do zaoferowania wiele własnych sprawdzonych wzorów, z których można skorzystać i wybrać najbardziej odpowiadający.

Back to top